Home / Piperyna na Odchudzanie / Lustro – kiedy z wroga stanie się przyjacielem?

Lustro – kiedy z wroga stanie się przyjacielem?

Czy zdarzyło Ci się iść ulicą i oglądać witryny sklepowe z zazdrością? Nowe kreacje działają na wyobraźnię, prawda?
A jak często zdarza Ci się kupować fajną sukienkę rozmiar mniejszą z myślą, że niedługo zeszczuplejesz, a potem ona wisi w szafie przez kilka lat nie ruszana?
Może czas to zmienić.

Miło byłoby zobaczyć swoje odbicie w lustrze w ubraniu kilka rozmiarów mniejszym. Teraz to możliwe. Nareszcie stroje, które kupisz będą w rozmiarze, który nie zniekształca sylwetki i nie wygląda jak worek!
Teraz już będziesz mogła nosić spodnie bez wystających wałeczków tłuszczu i bluzki odsłaniające szczupły brzuch.

Przedstawiamy Ci produkt nie będący cudownym środkiem na zgubienie kilogramów. To ekstrakt z pieprzu czarnego, który w naturalny sposób przyspiesza metabolizm przez co zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej.
Suplement Piperyna – substancja, która pozwoliła już skutecznie i szybko schudnąć wielu takim kobietom jak Ty. Redukcja tłuszczu tylko w 30 dni.

Piperyna pod lupą

Czarny pieprz to znacznie więcej niż przyprawa. Jego wierzchnia warstwa – piperyna – coraz częściej określana jest jako silny reduktor tłuszczu. piperynaEkstrakt wzmaga wydzielanie soków trawiennych (żołądkowego, trzustkowego, jelitowego) i blokuje geny odpowiedzialne za produkcję komórek tłuszczowych. Piperyna naturalnie przyspiesza metabolizm i pobudza organizm do spalania maksymalnej ilości kalorii. Odchudzająca moc piperyny została już doceniona w klinikach otyłości na całym świecie.

Nauka wyjaśnia skuteczność piperyny
Naukowcy z Seulu udowodnili, że piperyna przyspiesza metaboliczną reakcję łańcuchową. Badacze podkreślają, że ich odkrycie to prawdziwa rewolucja w odchudzaniu.

Częste posypywanie pieprzem to jeszcze za mało, by zyskać zgrabną figurę. Na szczęście z ratunkiem przychodzą suplementy. Na polskim rynku pojawiło się wiele preparatów z piperyną, ale tylko suplementy z wysoką zawartością piperyny odchudzają skutecznie. Największą zawartość tego składnika stwierdzono w Piperinox – aż 95% – zobacz też ranking produków na odchudzanie!.

Wikipedia o jej skuteczności:

„organiczny związek chemiczny, alkaloid występujący w pieprzu czarnym (Piperis Nigri) pochodna piperydyny. Znajduje się w wierzchniej warstwie owoców czarnego pieprzu. Krystaliczna substancja bezbarwna, spotykana również w kolorze kremowożółtym[…] W roku 2012 opublikowano wyniki badań wskazujące, że piperyna może blokować tworzenie się nowych komórek tłuszczowych i obniżać poziom tłuszczu w krwiobiegu. Jest to wynikiem zakłócania aktywności genów kontrolujących powstawanie nowych komórek tłuszczowych . Pod wpływem piperyny wzmaga się też wydzielanie soków trawiennych (żołądkowego, trzustkowego, jelitowego) oraz poprawia się trawienie pokarmu…” czytaj…

Portal – wikipedia.org

Naukowe spojrzenie na odchudzanie

Zobacz skuteczność piperiny:

About admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *